SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Dünya Vize İşlemleri yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterilerimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder.

Dünya Vize İşlemleri sizin adınıza vize takibi yapma konusunda tam yetkilidir! Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracatınız yapılır ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede size ulaştırılır.

1999 yılında kurulan Dünya Vize İşlemleri sektöründe verilebilecek en iyi ve kaliteli hizmeti hedef alıp bu doğrultuda “Sürekli müşteri memnuniyeti” bilincini içinde yaşatarak çalışmalarına devam etmektedir.Dünya Vize İşlemleri        Dünya Vize İşlemleri

AVUSTRALYA VİZESİ


LACİVERT (Normal), YEŞİL (Hususi), GRİ (Hizmet) ve KIRMIZI, (Diplomatik) pasaport sahiplerinin vize almaları gerekmektedir.

Vize Rejim Tablosu İçin Tıklayınız

Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün imzalı olmasına ve mutlaka boş vize sayfasının bulunmasına, pasaport temdit süresinin ise en az 6 ay olmasına dikkat ediniz. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için yararlı olacağını da unutmayınız.

Elçilik başvuru esnasında tüm evrakları orijinal yada noter onaylı istediğini mevcut evrakların dışında da ek evrak talep edebileceğini ve şahsen görüşmeye çağırabileceğini hatırlatırız.

Vize başvuru formları İngilizce olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı; mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.

Örnek Ticari Vize Formu İçin Tıklayınız

Örnek Turistik Vize Formu İçin Tıklayınız

Avustralya Büyükelçiliği tüm vize başvurularını Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 08.30—12.00 saatleri arasında kabul etmektedir. Başvurudan en az 3 gün önce den randevu almanız gerektiğini hatırlatırız. Vize başvuruları; pasaportun boş olması durumunda 7 gün, A.B.D. vizesi veya herhangi bir schengen vizesi bulunması durumunda ise 1-2 iş gününde sonuçlanmaktadır. Expres vize uygulaması yoktur.

70 yaş ve üstü yolculardan özel seyahat sağlık sigortası istenmektedir.

Seyahat Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız

Bazı özel durumlarda elçiliğin anlaşmalı doktorlarına muayene olmanız istenebilir!