SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Dünya Vize İşlemleri yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterilerimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder.

Dünya Vize İşlemleri sizin adınıza vize takibi yapma konusunda tam yetkilidir! Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracatınız yapılır ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede size ulaştırılır.

1999 yılında kurulan Dünya Vize İşlemleri sektöründe verilebilecek en iyi ve kaliteli hizmeti hedef alıp bu doğrultuda “Sürekli müşteri memnuniyeti” bilincini içinde yaşatarak çalışmalarına devam etmektedir.Dünya Vize İşlemleri        Dünya Vize İşlemleri

DUBAİ VİZESİ


LACİVERT (Normal) pasaport sahiplerinin vize almaları gerekmektedir.

YEŞİL (Hususi) GRİ (Hizmet) ve KIRMIZI (Diplomatik) pasaportlara vize uygulanmamaktadır.

Türk Hava Yolları veya Emirates'e ait bilet rezervasyon numarası yada bilet fotokopisi ve bilet kesildikten sonra, giden kişinin adına adres belirten bir fatura (elektrik, su, telefon v.b.) ve banka hesap dökümü gerekmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde görüşme yapılacak şirkete pasaport fotokopilerinizin mail yoluyla gönderilmesi durumunda Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki şirket sizin adınıza yetkili makamlara başvurarak vizenizi alabilir.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde kalacağınız otellere pasaport fotokopilerinizin mail yada fax yoluyla gönderilmesi durumunda sizin adınıza Yetkili makamlara başvurarak vizenizi alabilmektedirler.

Taksim Vize Hizmetleri aşağıdaki belgeleri sağlamanız durumunda sizin adınıza başvurunuzu gerçekleştirebilir.

Arkası beyaz fonlu 2 adet fotoğraf.

Antetli kağıda yazılmış, gidiş tarihini ve sebebini belirten vize talep dilekçesi.

İş evraklarınız.(Vergi levhası-İmza sirküleri-Faaliyet belgesi-Sicil gazetesi ).

THY ya da Emirates havayollarından yapılmış bilet rezervasyon numarası yada bilet fotokopisi

SSK işe giriş bildirgesi (Çalışan kişilerden istenmektedir).

Öğrenci belgesi.

Evlilik cüzdanı fotokopisi (Ev hanımı olup çalışmayan bayanlardan istenmektedir)

Geçerlilik süresi seyahatin bitiş tarihinden itibaren 6 Ay olan pasaportun 1-2 ve 3. sayfa (Meslek bilgisinin ve resimin olduğu sayfa)

Son geçerlilik tarihini gösteren 4.sayfa yada var ise tarihi uzatılmış diğer sayfalar.

Var ise çocukların kayıtlı olduğu 5. sayfa ve 60. Kimlik bilgilerinin olduğu son sayfa'sının renkli fotokopileri