SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Dünya Vize İşlemleri yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterilerimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder.

Dünya Vize İşlemleri sizin adınıza vize takibi yapma konusunda tam yetkilidir! Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracatınız yapılır ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede size ulaştırılır.

1999 yılında kurulan Dünya Vize İşlemleri sektöründe verilebilecek en iyi ve kaliteli hizmeti hedef alıp bu doğrultuda “Sürekli müşteri memnuniyeti” bilincini içinde yaşatarak çalışmalarına devam etmektedir.Dünya Vize İşlemleri        Dünya Vize İşlemleri

İNGİLTERE VİZESİ


Online Vize Başvurusu

Aile Ziyareti Gerekli Bilgiler Formu İçin Tıklayınız

Ticari Gerekli Bilgiler Formu İçin Tıklayınız

Turistik Gerekli Bilgiler Formu İçin Tıklayınız


Tüm Türkiye Cumhuriyeti Pasaportları
Normal/Ulusal yada Umuma Mahsus (Bordo renkli çipli pasaportlar yada eski lacivert renkli) Hususi(yeşil), Hizmet(gri) ve diplomatik ( siyah renkli çipli pasaportlar yada eski kırmızı renkli) pasaportlar vizeye tabidir.

Konsolosluk Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport sahibi tarafından imzalı olmasını temdit süresinin seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay olmasına ve İngiltere nin Pasaporta kayıtlı çocuklarada vize ücreti uygulaması bulunduğundan dolayı pasaportta seyehat edecek kişi kadar boş vize sayfasının bulunmasını istemektedir. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız. Sayfaları yırtılmış olan pasaportlar kesinlikle işleme alınmamaktadır!!

İngiltere Vize başvuru formları İngiltere Başkonsolosluğunun web adresinden online olarak tarafımızdan doldurulmaktadır.

İngiltere Başkonsolosluğu yeni çekilmiş, rötuşsuz ve arka fonu beyaz (altı aydan eski olmamalıdır) özelliklere sahip vesikalık resimler istediği ve istenilen özelliklere sahip olmayan resimleri ve dolayısıyla ekte bulunan evrakların başvurusunu kesinlikle kabul etmeyeceğini mevcut evrakların dışında da ek evrak isteyebileceğini veya şahsen görüşmeye çağırabileceğinizi önemle hatırlatırız.

Anne ve Baba'dan ayrı yada herhangi birisi ile seyehat edecek olan 18 yaşından küçük çocuklar için Anne ve Baba'dan Noter onaylı orjinal MUVAFAKATNAME istenmektedir.

Başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram, yılbaşı, sömestr, fuar, paskalya, dil okulu gibi başvuruların yoğun olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.