SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Dünya Vize İşlemleri yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterilerimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder.

Dünya Vize İşlemleri sizin adınıza vize takibi yapma konusunda tam yetkilidir! Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracatınız yapılır ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede size ulaştırılır.

1999 yılında kurulan Dünya Vize İşlemleri sektöründe verilebilecek en iyi ve kaliteli hizmeti hedef alıp bu doğrultuda “Sürekli müşteri memnuniyeti” bilincini içinde yaşatarak çalışmalarına devam etmektedir.Dünya Vize İşlemleri        Dünya Vize İşlemleri

ROMANYA VİZESİ


Not : Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almak zorundadır. Kişi başı 1 form doldurulması gerekmektedir.

Her başvuru için 2 fotoğraf gerekmektedir.. En az bir yıllık geçerli pasaporta sahip olunmalıdır. Turistik ve Ticari vizeler için; doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu doldurulması gerekmekte ayrıca seyahat sağlık sigortası istenmektedir. Ticari vizelerde davet edilen kişinin işyeri bilgilerini, görevini ve gidiş nedenini belirten detaylı davetiye ve kişinin şirketteki görevini, ne için gidildiğini belirten ve masraflarını garanti eden antetli kağıda ingilizce ayrı bir dilekçe istenmektedir. ITO dan ingilizce faaliyet belgesi ve referans mektubu konsolosluk tarafından talep edilmektedir. Fotografin yeni tarihli ve arkasi beyaz fonlu olmasi gerekmektedir.