SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Dünya Vize İşlemleri yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterilerimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder.

Dünya Vize İşlemleri sizin adınıza vize takibi yapma konusunda tam yetkilidir! Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracatınız yapılır ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede size ulaştırılır.

1999 yılında kurulan Dünya Vize İşlemleri sektöründe verilebilecek en iyi ve kaliteli hizmeti hedef alıp bu doğrultuda “Sürekli müşteri memnuniyeti” bilincini içinde yaşatarak çalışmalarına devam etmektedir.Dünya Vize İşlemleri        Dünya Vize İşlemleri

KANADA VİZESİ


Tüm Türkiye Cumhuriyeti Pasaportları
Normal/Ulusal yada Umuma Mahsus (Bordo renkli çipli pasaportlar yada eski lacivert renkli) Hususi(yeşil), Hizmet(gri) ve diplomatik ( siyah renkli çipli pasaportlar yada eski kırmızı renkli) pasaportlar vizeye tabidir.

Vize Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Çalışma Bilgileri Ek Formu İçin Tıklayınız

Aile Bilgileri Ek Formu İçin Tıklayınız

Büyükelçilik Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport sahibi tarafından imzalı olmasını temdit süresinin seyahat tarihinden itibaren en az 1 YIL ve Pasaportta kayıtlı çocuklarada vize ücreti uygulaması bulunduğundan dolayı pasaportta seyehat edecek kişi kadar boş vize sayfasının bulunmasını istemektedir. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız. Sayfaları yırtılmış olan olan pasaportlar kesinlikle işleme alınmamaktadır!

Vize başvuru formları Fransızca ve İngilizce olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak – okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı ve tüm sayfalar mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.

Vize başvurusuna gitmeden önce vize ücretini herhangi bir GARANTİ bankası şubesine Kanada vize harcı olarak yatırınız ve banka dekontunu vize müracaatı sırasında vize evrakları ile beraber yanınızda bulundurmayı unutmayınız. Vize işleminizin sonuçlanması durumunda pasaportunuz Elçilik tarafından adresinize kargo ile gönderilecektir. Elden teslim yapılmamaktadır.

Kanada Büyükelçiliği tüm vize müracaatlarını Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe ve Cuma günleri 09.00 – 12.00 saatleri kabul etmekte ve başvurular 10 ile 20 gün arasında sonuçlanmaktadır. Expres vize uygulaması yoktur.

Başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram, yılbaşı, sömestr, fuar, paskalya, dil okulu gibi başvuruların yoğun olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.